21.10.2020

Barrister Gin
Navy Strength

Nový ruský Barrister Navy Strength Gin je zařazen do portfolia Fruko-Schulz

Nový ruský Barrister Gin Navy Strength s obsahem alkoholu 55% už je ve Fruko Shopu! Tento gin vyroben výhradně z tuzemských surovin. Vysoký obsah alkoholu napomáhá odhalit všechny vůně bylin, květin a koření, použitých při výrobě této novinky.

Barrister Gin se vyrábí velmi šetrným způsobem podle původní britské receptury: pro každou bylinnou složku se nejprve vytváří aromatický destilát, a až poté se tyto ingredience smíchají. Zmíněný postup přispívá ke zvýraznění jednotlivých bylin: koriandru, kmínu, skořice, anýzu, či čerstvé citronové kůry. Výsledkem je opravdová chuťová senzace! Delikátní, pitelný a osvěžující– popíjení ginu Barrister se pro Vás stane skutečným zážitkem!

Surový charakter Barrister Gin Navy Strength se projevuje nejenom v vysokém obsahu alkoholu ale i v designu etikety, kde vyobrazen Ondřejský kříž, používaný na vlajce Ruského Carského Námořnictva a Námořnictva Ruské federace. Tahle vlajka nás odkazuje na bojovný duch námořníků carské flotily, jejichž odvaha byla prověřena ve spoustě námořních bitev.

Láhev ginu Barrister Navy je tónována do syté modré barvy a etiketa vypadá schválně jako „odřená“ pro přidání co nejvíc realistického pocitu láhvi zvednuté z mořských  hlubin. Barrister Gin Navy je skutečně odvážný nápoj pro odvážné dobrodruhy.